Universālā Liela Ekrāna 5.5" GPS Spidometrs GPS Velosipēdu, Motociklu, Automašīnu Digitālo Automašīnas Ātruma Displejs ātruma Pārsniegšanas Signalizācijas Sistēma

€20.64

Pieejamība: Pieejams

w181

Funkcijas:

1. Braukšanu drošāku: vizuālā laiks ir samazināts līdz 99% no galveno virzienu, un acu kustības, var uzņemt ātrumu informāciju.

2. Tas ir vieglāk braukt: Tas var samazināt biežumu line-of-redzes korekcija, pielāgot intensitāti ābola vadībā, un mazināt acu nogurumu.

3. Pasažieriem ir ērtāk: ātrums informāciju, kas ir publiski pieejamas, kas uzlabo drošību un komfortu braukt.Taksometru un automašīnās, kas ir vajadzīgs.

4. Displejs ir skaidrāks: karstā saulē vai naktī, jūs varat izvēlēties dažādus montāžas pozīcijas un skaidri parādītu ātruma vērtību.

5. Satelīta iegādes ātruma datus - precīzu, savlaicīgu un autoritatīvs.

6. Vienkārša uzstādīšana: Ārējā 5V LĪDZSTRĀVAS ārējās mazjaudas mobilo barošanas var arī normāli strādāt.

7. Ātruma pārsniegšanas modinātājs varat uzstādīt dažādas signalizācijas ātruma vērtības.

8. Nogurums braukšanas signālu: Katru 1 stundu nepārtrauktas braukšanas, tā būs trauksmes 1 reizi.

9. Mērvienība Pārslēgšana: Ātri pārslēgties ātruma mērvienības (km/mile), lai apmierinātu dažādu tirgu.

10. Nobraukums un braukšanas laika statistika: auto tiks automātiski parādīts pašreizējais nobraukums, pašreizējo braukšanas ilgumu un kopējo nobraukumu.

11. Saprātīga displeja spilgtuma kontroli: spilgtā gaismā, ātruma displeja spilgtums tiek automātiski palielināts.Vājā apgaismojumā, ātruma displeja spilgtums tiek automātiski samazināts.

Parametri:

Nosaukums: HUD (head-up display ierīci, kas sākotnēji displeja sistēmu, kas uz militāru gaisa kuģa pilots var redzēt svarīgu informāciju, kas nepieciešama no vēja logs bez palocīdamies viņa galvu.

Modelis: C90

Krāsa: Melna

Materiāls: ABS+ PC

Izmērs: aptuveni 130*72*18mm/5.12*2.83*0.71 jo

Satelīta pozicionēšanas ātrums: 1 līdz 3 minūtēm atklātā kosmosā.Nav neviena satelīta signālu, telpā. (lietainā laikā ietekmēs satelītu pozicionēšanas ātrums)

Braukšanas ātrums tiek iegūta, izmantojot satelītu.

Ieejas spriegums: DC5V

Ieejas strāva: 50~120mA, var būt aprīkoti ar mobilo jauda

Darba temperatūra: -30~80 grādiem

Šī vienība nav iebūvēts litija akumulators.Kad jauda ir izslēgta, tikai kopējais nobraukums dati tiek saglabāti.Citi dati nav saglabāti.

Saraksts:

1 * GPS HUD Spidometrs

1 * USB Kabelis

1 * Turētājs

1 * Lietotāja Rokasgrāmata

Tagi:Strava Gps Spidometrs, Tkosm Universālo Motociklu Lcd Digitālais Spidometrs, Gps Spidometrs ātrums, 135 Motociklu, Projektors ātrums, Sveķu Komplekts, Regulējams Motociklu Lcd Digitālais Spidometrs, Garmin Gps Spidometrs Motociklu, Dpf Hud, Auto Projektoru ātrums.

Izejas Frekvence -
Vadu vai Bezvadu Bezvadu
Izmērs Nosaukums 130X72X18mm/5.12X2.83X0.71in
Nominālā jauda -
Zīmola Nosaukums AUTOECHO

Uzraksti atsauksmi!

Universālā Liela Ekrāna 5.5" GPS Spidometrs GPS Velosipēdu, Motociklu, Automašīnu Digitālo Automašīnas Ātruma Displejs ātruma Pārsniegšanas Signalizācijas Sistēma

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti