Pērlīšu virpu, Atloka vārpstas k11, k12, k72 mājās virpu 80 čaks 100 čaks 16mm-19mm ar caurumu vārpstas core rūdīts grūti

€29.73

Pieejamība: Pieejams

w367

Modeļa Numurs : 80/100 čaks atloku

[Piezīme pirms fotografēšanas]

[Iespējas]

Variants A: Viena 80-atloku vārpstas (bez pārnesums gultņu, gultnis, čaks) (lai k11, k12)

B variants: Viena 100-atloku vārpstas (bez pārnesums gultņu, gultnis, čaks) (lai k11, k12)

C variants: Viena 80 kompozītu atloka vārpstas (bez pārnesums gultņu, gultnis, čaks) k11, k12, k72 modeļi universal

D variants: Viena 100 kompozītu atloka vārpstas (bez pārnesums gultņu, gultnis, čaks) k11, k12, k72 modeļi universal

Divas visbiežāk uzdotie jautājumi:

Kāpēc vārpstas un malas nav metināti, bet, izmantojot punktveida metināšanu?

Jo sēža no vārpstas sakne vārpstveida, iejaukšanās ir aptuveni 0,05 mm.Montāžas process ir samontēti ar 50-ton precizitāti nospiediet.Vārpstas un atloka ir ļoti cieši un stingri, un koncentriskumam vārpsta un atloka ir arī ļoti laba.Spēks var būt droši nosūtīti vārpstu, un pēc brīža piebilda.Vietas, metināšanas ir līdzvērtīgs pievienojot slānis apdrošināšanas.Kopš vārpsta ir izgatavota no augstas precizitātes bezšuvju tērauda caurule (g6 tolerance), tā precizitāte ir ļoti jutīgi pret temperatūras, īpaši vietas, metināšanas temperatūra ir augsta.Ja tas ir nedaudz neuzmanības, tas būs deformēties un zaudēt precizitāti.Vietas, metināšanas ir vispiemērotākais veids. .Proti, pat tad, ja jūs nopirkt to atpakaļ, nodot solder joint Novērstu vārpstas atloka vēl var stingri saskaņota ar vārpstas centrs, atloka un nesamazinās viegli, spēku un ir saprātīga, droša un uzticama.Tāpēc mūsu atloka vārpstas ir daudz labāk nekā drošumu, stabilitāti un precizitāti segliņu.

Cena par šo komplektu vārpstas ir saprātīgām un pieņemamām cenām, un tas noteikti ir zemāks nekā mūsu cenas, bet pašu cenu ir noteikti labāka nekā kvalitāte un meistarība.Ja jums ir nepieciešams noteiktu, vai ir nepieciešams noteiktu ilgtermiņa pārkāpumu, jūs varat vienoties ar klientu apkalpošanu.Vairāk daudzuma, kas ir noteikts, lielākas diskonta likmes un nemainīga kvalitāte, precizitāte.Laipni sadarbību.

Pēc noklusējuma: Chuck un atloka likvidēšana, ar precizitāti korekcija telpas, piemērots bez apdares spēju, piemēram, kokapstrādes virpas, frēzēšana mašīnas, kokapstrādes A-ass, kokapstrādes četru virzienu.

Tas segliņš ir paredzēta kokapstrādes virpu koksnes.Turklāt, mēs nevaram garantēt jebkura.Citām vajadzībām vai izmaiņas, lūdzu izskatīt to pēc saviem ieskatiem.

【parametri] aicina

Vārpstas ass: vārpstas diametrs ir 25, kopējais garums atloka ir par 205mm, un caur caurumu ir par 19mm.Jo caurums no 80 čaks ir tikai 16 mm, kopējais caur caurumu pēc iekraušanas čaks ir par 16 mm.Cietība: HRc 55-62° vārpstas pieņem ciparu vadības virpošanas precizitātes parametri: vertikālais leņķis ass centrs un atloku gala seja ir ≤0.03 mm, ass centrs un atloka koncentriskumam ir ≤0.03 mm, un aksiālā ārējā diametra pielaide ir g6.

K11, k12 noklusējuma atloka čaks stiprinājuma caurumiem 3, piemērots self-centrēšanas saistība čaks.

K72 noklusējuma atloka čaks urbums 4, piemērots viena rīcības čaks.

80-kartes malu, galveno vārpstu, pēc instalēšanas 80 patronas, kopumā caur caurumu, kas ir par 16 mm.

100 čaks atloka vārpstas, Pēc instalēšanas 100 patronas, kopumā caur caurumu, kas ir par 18-19mm.

Galvenās vārpstas un atloka ir aprīkoti ar sēža (cieši fit) + beigām seja ir noteikta ar punktveida metināšana.Tā sēža un vārpstas centram, ir vairāk precīza.Ņemot vērā nelielo apjomu, punktveida metināšana, vārpstas ir mazāk deformēta ar siltuma un netiks deformēts.Samazināt precizitāti vārpstu.

Princips plaisa atbilstošas precizitātes atkļūdošana:

Pēc uzstādīšanas, čaks ir standarta stienis, griež vārpstu, rūpīgi ievēro dīvainu virzienā chuck, zīmes nobīdi, un pēc tam pārceļas uz chuck uz pusi, pretējā virzienā.

Pēc tam pagrieziet vārpstu un novērot, ekscentriskums.Ja ir nobīde, noregulējiet to no jauna, kā aprakstīts iepriekš, līdz tā ir apmierinoša.

[produkta foto]

[Piemērs izmantošanas] Solījumu: nav īpašu paskaidrojumu, ka papildu mazuli vai aksesuāri "[Piemērs izmantošanas]" ir parādīti tikai tie, kas nav iekļautas pārdošanas bērnu. :

Ar tailstock foto:

Tagi:K01 63, Par Virpu, Spindl, Cnc Tailstock, 100 čaks Virpu, Decal Rāmī, Pikseļu Usb, Koka Virpu Patronas, K12 Nissan, Chuck, Urbjmašīnas.

Modeļa Numurs 80/100 čaks atloku
Skaits Žokļi Citi
Jauda rokasgrāmata

Uzraksti atsauksmi!

Pērlīšu virpu, Atloka vārpstas k11, k12, k72 mājās virpu 80 čaks 100 čaks 16mm-19mm ar caurumu vārpstas core rūdīts grūti

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti