Drošība-zemes Suns Elektrisko Žogu Ar Chargable Suns Elektronisko Apmācību Apkakles Aprakti Elektriskā Suns Žogu Sistēma no Akumulatora

€10.09

Pieejamība: Pieejams

w841

Baterijas attēlā nav Iekļauti.

produkta apraksts

1 --- pet elektronisko žogs ir neredzams, un tas nav nepieciešams, lai aizņem jomā suns elektronisko žogu.Ar magnētiskā lauka izpētes tehnoloģiju, jūs varat iestatīt savu suni jebkurā kvadrātkilometru (šo diapazonu var regulēt) Nepieejamās vietās, var arī efektīvi nodrošinātu, ka jūsu suns nevar staigāt no šīs kvadrātkilometru būs.

2 --- Pet elektronisko žogu, raidītājs ir jutīgums regulēšanas ierīces, jūs varat patvaļīgi regulēt platību, varat iestatīt, ka nevar ļaut jūsu suns pieeja.Uztvērēja, kas darbojas jūsu suņa kakla ir vairākas skaņas.Atgādinājuma funkciju, šī skaņa mainās no īsa, lai ātri, lai skaidri un efektīvi pateikt savu suni jomas, kuras ir nepieejamas.Ja jūsu suns nav klausīties brīdinājums par šo skaņu un joprojām ir tuvu nepieejamas teritorijas, jūs iestatīts, un pēc tam iestatiet uztvērēju uz jūsu suņa kakla drīzumā šoks, līdz tas pagriežas atpakaļ uz atvaļinājumu.Pēc tam, kad vairākus ciklus, kā šis, jūsu suns būs saprast: Kad tā izskata brīdinājuma signāls, priekšējo platība ir nevar tuvojās.Šādā veidā, neredzams, efektīvu žogu, ir izveidotas attiecībā pret jūsu pet.

Sešas īpašības!

1. Maskēšanās un vides aizsardzība-vadi ir aprakti zem zemes, neaizņem vietu, neietekmē izskatu, un dot suņiem, kas ir lielāka brīvība.

2. Pakāpeniski piķis stimuls-Kad suns tuvojas robežai, tas vispirms izdod brīdinājuma skaņas.Ja jūs turpināt, lai pieeju, sistēma dos neliels šoks.

3. Impulsa proporcionāli stimuls-high-tech dizainu cilvēka dabu, vibrācijas intensitāte ir atkarīga no attāluma no suņa netālu no robežas līnijas, tuvāk sunim ir uz robežas līniju, lielākas vibrācijas intensitāte.

4, iebūvētu ātruma detektors-jo ātrāk suns kustas, augstāks līmenis emisijas intensitāte.

5. Plaša vadības diapazons-līdz lielumam futbola laukumā, un mainīgo lielumu klāsts ir samērā elastīgs.

6, drošu un uzticamu-Kad aprok vads ir bojāts, vadu bojājumu indikators izdot augstas brīdinājuma un flash.Un tur ir zibens aizsardzības ierīces par pārveidotāju, lai izvairītos no zibens spērieniem

Tagi:Pet Sētiņa, Magic Pet Vārtiem, Hlbb Kaklasiksna, Suns Fenc, Petrain, Nomirst žogs, Fenc, Spole Elektrisko žogu, Dzīvnieku Elektrisko žogu, Vārti Pet.

Veids Suņi
Materiāls Plastmasas
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Modeļa Numurs Elektrisko Suņu Žogs

Uzraksti atsauksmi!

Drošība-zemes Suns Elektrisko Žogu Ar Chargable Suns Elektronisko Apmācību Apkakles Aprakti Elektriskā Suns Žogu Sistēma no Akumulatora

Uzraksti atsauksmi!

Saistītie Produkti